Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Obvestilo

Učenci naše šole bodo imeli v petek, 18.9.2020 športni dan. Izvedli bomo pohod. Smeri pohoda bodo različne, v vsakem primeru pa naj bodo učenci primerno obuti in oblečeni za hojo po gozdu in travniku. Obutev naj bo udobna, če je le možno nepremočljiva zaradi jutranje rose, podplat naj ne bo gladek. Prosimo, poskrbite da bodo tudi primerno oblečeni, t.i. čebulasto, kar pomeni, da lahko oblačila po plasteh slečejo in dajo v nahrbtnik ali nazaj oblečejo. Obvezno naj imajo s seboj manjše nahrbtnike, kamor bodo lahko dali malico in pijačo.

Športni dan se zaključi ob 12.15. Učenci pridejo domov s prvim prevozom, razen tistih, ki so vključeni v podaljšano bivanje.

 

Mojca Butala, ravnateljica

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost