V petek, 21.9. 2018, smo se z učenci 1. triletja odpeljali v Črnomelj z »velikim« avtobusom, kot so ga poimenovali otroci, saj je požel veliko navdušenja med njimi. Občina Črnomelj nas je povabila na predstavo Cepetavček v okviru evropskega tedna mobilnosti.  Po poti smo se ustavili še na Vinici in v Dragatušu in budno opazovali nove obraze otrok, ki so se nam prav tako pridružili. Predstava je bila učencem zanimiva, saj je bila dinamična, smešna in glasbeno podprta.

Učenci so bili najbolj veseli »velike škatle«, ki nam jo je podelila županja občine Črnomelj, v kateri so se skrivale različne žoge in pa družabne igre za učence. Učenci so bili zadovoljni, da bo lahko naš pouk bogatejši in še bolj zanimiv.

Koordinatorica KD Urška Simonič

[wzslider]