Otroke vzgojno varstvene enote pri OŠ Stari trg ob Kolpi, je v  petek, 7. 2. 2020, obiskal g. Vinko Kukman, ki pa ni prišel praznih rok! Prinesel je leseno igro domine, katero je izdelal sam, v domači delavnici. Igra je le ena od vseh, ki jih je g. Vinko izdelal in podaril belokranjskim vrtcem. Otroci in vzgojiteljice so bili obiska zelo veseli. Igrati so se poskusili že takoj, ko jim je g. Vinko pokazal, katere so možnosti uporabe oz. igranja. Povedali so, da se zelo veselijo domin in pri tem obljubili, da jih bodo vsakokrat skrbno pospravili. Otroci so svojo zahvalo izrazili s pesmijo, izdelkom in glasnim hvala na koncu. Tudi na obrazu g. Vinkota je bilo zadovoljstvo, kar potrjuje misel avtorice Mary Jane Ryan, ki pravi, da radodarnost omogoči, da ljudje izkusimo enost.

[wzslider]