Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

SMEH IN ISKRICE V OČEH OB TEDNU OTROKA NA OŠ STARI TRG OB KOLPI

Od 3. do 9. oktobra 2022  smo »praznovali« Teden otroka, letos na temo SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Projekt vsako leto organizira Zveza prijateljev Slovenije. Teden otroka temelji na obeleževanju Svetovnega dneva otroka, ki ga je leta 1956 priznala Generalna skupščina Združenih narodov.

Na OŠ Stari trg ob Kolpi smo ga obeležili z različnimi obogatitvenimi dejavnostmi v sklopu rednega pouka in v sklopu interesnih dejavnosti. V prvi triadi smo se veliko časa gibali in igrali igre po izbiri otrok. V svoji sredini smo gostili prijatelje iz VVE. Petkov dan smo drug drugemu še dodatno popestrili s petjem, plesom, igranjem na Orffova glasbila in deklamacijami. Zadnji šolski dan v tednu otroka pa je šolska telovadnica postala igralnica. Učenci so prinesli lastne igrače in jih delili s prijatelji. Zaslišati je bilo otroški smeh. Naj doni v vseh kotičkih tega sveta…

 

Učiteljica Urška Ambrožič

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost