Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

V naši družini radi pišemo z roko

Učenci 6.–9. razreda smo se tudi letos vključili v vseslovenski projekt Društva Radi pišemo z roko. Teden pisanja z roko je potekal od 20. do 24. januarja.

Pogovarjali smo se o pomenu pisanja z roko in o tem, da ima vsak človek unikatno pisavo in da se nikoli ne podpišemo popolnoma enako. Ko smo pisali z roko, smo ugotavljali, da se naša pisava še spreminja, da letos pišemo malo drugače, kot smo lani.

Ker je bila osrednja tematika letošnjega tedna pisanja z roko V naši družini radi pišemo z roko, smo k sodelovanju povabili tudi starše ter brate in sestre. Hvaležni smo vsem, ki so svoje misli in občutja zapisali z roko in jih delili z nami.

V projektu je sodelovalo 16 učencev in 14 posameznikov iz 6 družin.

 

Marija Volf, vodja projekta

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost