Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Mladi ustvarjalci OŠ Stari trg ob Kolpi uspešni na natečaju Evropa v šoli – Sara Kastelec prva na državnem nivoju

Natečaj Evropa v šoli je v letošnjem šolskem letu potekal z naslovom Na Marsu živeti ne znamo, zato Zemlje ne damo. Tema je bila vezana na podnebne spremembe. Natečaj se je osredotočal na 13. cilj trajnostnega razvoja – sprejeti nujne ukrepe za boj proti podnebnim spremembam in njihovim posledicam.
Mladi ustvarjalci OŠ Stari trg ob Kolpi so s svojimi deli sodelovali na literarnem, likovnem in fotografskem natečaju ter se uvrstili na državni nivo.
Na literarnem natečaju sta se na državni nivo uvrstili Nina Vukelič in Eva Kobe (mentorica Urška Ambrožič), na likovnem natečaju Sara Kastelec (mentorica Ingrid Mihelič) in Tilen Majerle (mentorica Ajda Skrbinšek).

Sara Kastelec je med učenci prve triade na državnem nivoju dosegla 1. mesto.
Čestitke mladi umetniki!
Mentorica Ingrid Mihelič

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost