Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Topel obrok za vse učence

Spoštovani starši.

S strani Občine Črnomelj smo prejeli dopis, v katerem nas obveščajo, da je bila predlagana ideja, da bi šolske kuhinje kuhale tople obroke tudi za ostale učence/učenke, ki niso upravičeni do brezplačnega toplega obroka (kot je bilo navedeno v okrožnici MIZŠ), vendar je tudi s strani teh učencev/učenk izražena želja prejemanja toplega obroka v času šolanja na daljavo.
Želeli bi, da se tudi tem učencem/učenkam omogoči ta opcija, pod pogojem, da po obrok pride nekdo iz družine.
Prejemnikom obroka, ki s seboj ne prinesejo svojih posod, se poleg obroka zaračuna tudi embalaža v kateri se obrok izda.
Prosim, da do nedelje, 22.11.2020 do 12.00 ure na elektronski naslov mojca.butala@ guest.arnes.si sporočite ali želite, da vaš otrok v času pouka na daljavo prejema topel obrok in se zavezujete, da ga bo prevzel nekdo iz družine.
Prispele in zbrane prijave bodo posredovane na Občino Črnomelj.

Hvala za sodelovanje.

Želim vam lepe in zdrave dni.                                           Mojca Butala, ravnateljica

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost