EKO NOVOLETNI OKRASKI ZA SMREKO

V mesecu decembru je v času podaljšanega bivanja potekala ustvarjalna delavnica – eko novoletni okraski za smreko. Učenci so z učiteljico Sabino ustvarjali po idejni zasnovi učiteljice Jasmine. Material za okraske smo nabrali v naravi – suhe drevesne veje. Vejice smo nalomili in razrezali na manjše paličice in pričeli s sestavljanjem. Nastajale so smrečice, snežinke, zvezde in še kaj. Sledilo je najtežavnejše opravilo – lepljenje z vročim lepilom. Za to je poskrbela učiteljica. Po končanem lepljenju je sledil pregled izdelkov, kajti včasih tudi tako močno lepilo zataji, in pritrditev okrasne vrvice iz rafije. Novoletni eko okraski so bili izobešeni na novoletni smreki na novoletni prireditvi v telovadnici šole.

Sabina STOPAR, vodja projekta Ekošola kot način življenja

novoletni okraski (3)novoletni okraski (4)

novoletni okraski (1)

novoletni okraski (2)