Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

Športni dan z učenci OŠ Stari trg ob Kolpi

V četrtek, 24. 9. 2020, smo le dočakali lepo vreme s sončkom, brez dežja. Otroci iz vrtca in učenci 1. triade OŠ Stari trg ob Kolpi smo se skupaj odpravili na sprehod in se ustavili na bližnjem travniku. Tam so na kratko poklepetali o prijateljstvu in zapeli pesmico »Poj z menoj prijatelj moj.« Peli in plesali smo ob glasbi in se poigrali s padalom, kjer so otroci in učenci neizmerno uživali, tekali po travniku in se brezskrbno lovili. Uživali so v družbi svojih prijateljev, bratcev in sestric. Skupaj smo preživeli prelepo dopoldne, a čas je tako hitro minil, da smo se kmalu poslovili, saj so učenci odhiteli nazaj k pouku, otroci iz vrtca pa na kosilo.

Želimo si, da bi bilo več takšnih dni

 

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost