V letošnjem šolskem letu mi je bilo najlepše na športnem dnevu na Gačah, kjer sem užival v snegu in sankanju.

Za počitnice pa si želim, da bi z družino spet odšel na morje.

Žiga B.

Najlepše mi je bilo v šoli v naravi v Cerknem, saj sem se veliko zabaval.

Med počitnicami si želim na morje k prijateljem, da jih spet vidim po dolgem času.

Tim T. M.

Najbolj mi je bilo všeč, ko smo obiskali deželo Petra Klepca. Nepozabno je bilo, ko sem na veliki gugalnici v Adrenalinskem parku Peter Klepec v Osilnici doživel prosti pad – in ga tudi preživel. Zanimivo je bilo še na državnem tekmovanju iz robotike v Velenju.

Med počitnicami pa si želim, da bi užival.

Kevin M. P. T.

Všeč mi je bilo, ko smo bili v Osilnici v AP Peter Klepec.

Počitnice pa hočem samo uživati.

Matyaš F.

V tem šolskem letu mi je bilo vse lepo in dobro. Najbolj pa se bom spominjala dnevov dejavnosti, športnih, naravoslovnih, tehniških in kulturnih.

Počitnice bom kar nekaj tednov preživljala z družino na morju. Veselim pa se tudi enotedenskega obiska Rancha Marina na Kočah pri Kočevski Reki, kjer bom uživala s konji.

Za naslednje šolsko leto si želim, da bi bilo vse v redu, da bi se učenci in učitelji dobro razumeli.

Klavdija K.

učenci 6. in 7. razreda OŠ Stari trg ob Kolpi