Spoštovani starši.

»Vsaka situacija v življenju je začasna«, tako je tudi s poletnimi počitnicami.

Ob koncu poletnih počitnic Vas lepo pozdravljamo in se skupaj z Vami veselimo začetka novega šolskega leta 2022/23.

Uvodna obvestila:

• S poukom bomo začeli v četrtek, 1. septembra 2022, ob 7.55.
  • Učenci od 2. do 9. razreda pridejo v šolo s šolskim prevozom, ki poteka enako kot v lanskem šolskem letu (glej spletno stran šole).
  • Domov bodo odšli s prvim prevozom ob 12.40.
  • Prvi šolski dan bodo imeli učenci 5 šolskih ur (2 razredni + 3 ure po urniku).
  • S seboj naj imajo: šolske copate, šolsko torbo, v katero bodo dali učbenike, ki jih bodo prevzeli v šolski knjižnici, beležko, mapo ter peresnico.
  • Prvi šolski dan bo za učence v šoli organizirana samo malica, s kosilom pa pričnemo v petek.
  • Učenci bodo prinesli domov različna soglasja in obrazce, ki jih skrbno preberite in izpolnite ter vrnite razrednikom do petka, 2. septembra 2022.
  • Prosimo vas tudi, da se skupaj s svojimi otroki seznanite z Navodili vzgojno-izobraževalnim zavodom ob sumu ali potrjenem primeru okužbe s SARS-CoV-2 v zavodu v šolskem letu 2022/23 in Priporočili higienskih in organizacijskih ukrepov za preprečevanje širjenja sars-cov-2 v vzgoji in izobraževanju, katere dobiti na spletni strani šole.

Želimo Vam prijeten in varen začetek šolskega leta ter uspešno in mirno šolsko leto 2022/2023.

Kolektiv OŠ Stari trg ob Kolpi