Spoštovani starši,
se tudi sami večkrat sprašujete, kaj naj storim, da otroka zavarujem pred pretirano uporabo zaslonske tehnologije?
Ena imenitnih možnosti za to je, da otrok bere revije, ob katerih mu ne bo dolgčas. Zato tudi letos otrokom vrtca in šole omogočamo naročilo kakovostnih revij Mladinske knjige (Cicido, Ciciban, Cici zabavnik, Moj planet, Pil in Gea) po najugodnejših cenah – kar do 35 % ceneje kot v prosti prodaji.
Katero revijo bo z veseljem bral vaš otrok, lahko preverite na dokumentu Predstavitev revij za starše na spletni strani www.mladinska-knjiga.si/revije/poverjenistvo/narocanje. Tu boste našli tudi naročilnico, ki jo izpolnjeno oddajte v vrtcu ali šolski knjižnici do 30. septembra 2023.
Skupaj lahko otroke spodbudimo, da bodo uživali v revijah in se hkrati urili v branju in razumevanju prebranih besedil.
Šolska knjižnica 
Naročanje na revije preko šole