Stari trg ob Kolpi 7, 8342 Stari trg ob Kolpi / tel: 07 30 55 102 / mob: 030 602 888 / E pošta: o-staritrg.nm@guest.arnes.si
 

UČENCI OŠ STARI TRG OB KOLPI NA KRVAVCU

V petek, 22. 3. , zgodaj zjutraj, smo se učenci in spremljevalci OŠ Stari trg ob Kolpi, odpeljali na Krvavec, kjer smo izvedli športni dan – smučanje. Na smučišče smo se odpeljali z gondolami, iz katerih smo imeli čudovit razgled na okoliške hribe. Na smučišču je bilo, navkljub soncu, približno petdeset centimetrov snega in po progah so se že spuščali smučarji. Potem, ko smo se ustrezno opremili, smo nadaljevali dejavnosti v šoli smučanja. Učitelji smučanja so učence, po skupinah, učili tehnik smučanja. Vsi učenci so z veseljem sodelovali. Športni dan na Krvavcu nam bo ostal v lepem spominu in upamo, da so se za smučanje navdušili tudi tisti učenci, ki so ta dan bili prvič na smučeh.

Filemček 1

Filemček 2

Filemček 3

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost