V ponedeljek, 10. junija, je črnomaljski župan Andrej Kavšek gostil drugo skupino uspešnih in nadarjenih osnovnošolcev. V sejni sobi Občine smo se zbrali učenci, mentorji in ravnatelji OŠ Mirana Jarca, Dragatuša, Starega trga ob Kolpi in Glasbene šole. Župan je učencem čestital za odlične dosežke in jim izročil priložnostno darilo. Poudaril je, da jim želi še veliko motivacije, da bi z vztrajnostjo in uspehi nadaljevali tudi v prihodnosti. Pred odhodom smo se družili še ob pici in soku.

Z OŠ Stari trg ob Kolpi so bile na sprejem k županu povabljene učenke: Sara Kastelec iz 2. r., Ajda Mihelić in Patricija Šlajmer iz 6. r. ter Neja Evgenija Ržen iz 9. r. Učenke so bile posebej uspešne na likovnih in literarnih natečajih.

Župan sprejel še drugo skupino najuspešnejših osnovnošolcev

besedilo Marija Volf

fotografija Občina Črnomelj