Na petkov večer, 14. 6., so telovadnico zapolnili nastopajoči in valetantka ter njeni starši, sorodniki, učitelji. Od osnovnošolskega izobraževanja se je poslovila ena devetošolka. Ravnateljica je s spodbudnimi besedami nagovorila učence ter osvetlila vidnejše dosežke in prizadevanja naše Neje.  Program je bil zanimiv in pester. Pripravila ga je valetantka sama s pomočjo razredničarke,  učencev 7., in 8. razreda ter mentorjev interesnih dejavnosti. Po predstavitvi učenke, »kozarčkanju«, kvizu, pevskemu nastopu… je potekalo druženje ob dobri hrani in pijači. Ob koncu pa je Neja razdelila še torto in lovili smo še zadnje šolske spomine v objektive fotoaparatov s sošolci in učitelji.Naj bo vse dobro naši devetošolki na njeni poti naprej!

[wzslider]